Rosenthal servis

Rosenthal servis
Rosenthal servis
Rosenthal servis
Rosenthal servis
Rosenthal servis
Rosenthal servis
Rosenthal servis
Rosenthal servis

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENTHAL, kaffe- och teservis, Pompadour, 50 delar, porslin med blomdekor och guldkanter, bestående av 24 kaffekoppar med fat, kaffekanna, 12 tekoppar med fat, sockerskål och gräddkanna, 12 assietter, 2 uppläggningsfat

Ringa slitage, en kopp med nagg

571602

2018-09-18