Bo Hylander oljemålning

Bo Hylander oljemålning
Bo Hylander oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO HYLANDER (1941-2015): Figurkomposition, a tergo signerad och daterad Bo Hylander 2009, olja på duk, ca 116x89 cm

571607

2018-09-18