Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYSKRIN, 1800-talets slut, Kina, lackarbete, svartlackerat med dekor i guld, tassfötter, höjd 13, 27X20 cm
Skadat lås, slitage
571697
2018-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här