Dux fåtöljer 1950-tal
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, fast stoppning med knapphäftad rygg, lös sittplymå, original textilklädsel, etikettmärkta "Dux, Ljungs Industrier, Malmö, Bra Bohag", ben i bok, 1950-tal, höjd ca 83, sitthöjd 42 cm
Slitage, någon skada
571710
2018-09-18