Nordiska Kompaniet fåtöljer
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, fast klädd stomme med lösa sitt- och ryggplymåer, kappa, smårutig textilklädsel, 1900-talets andra hälft, ben i betsad bok, brickmärkta NK, höjd ca 80, sitthöjd 42 cm
Bruksslitage, smutsiga armstöd
571712
2018-09-18