Nordiska Kompaniet fåtöljer

Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1 par, fast klädd stomme med lösa sitt- och ryggplymåer, kappa, smårutig textilklädsel, 1900-talets andra hälft, ben i betsad bok, brickmärkta NK, höjd ca 80, sitthöjd 42 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smutsiga armstöd

571712

2018-09-18