Miniatyrporträtt

Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYR, barn i fåtölj, signerad Roma 1845, ventura dipinse?, akvarell, rammått ca 15x12 cm

571716

2018-09-18