Uppläggningsspade 1700-tal

Uppläggningsspade 1700-tal
Uppläggningsspade 1700-tal
Uppläggningsspade 1700-tal
Uppläggningsspade 1700-tal
Uppläggningsspade 1700-tal
Uppläggningsspade 1700-tal
Uppläggningsspade 1700-tal
Uppläggningsspade 1700-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPLÄGGNINGSSPADE med råttsvansfäste, 1700-tal, försilvrad mässing, graverade N. Holmoren, längd ca 32 cm

Slitage

571719

2018-09-18