Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BONBONJÄRER med lock och fat, 1 par, slipad kristall, 1800-talets första hälft, höjd ca 12 cm
Nagg, ett fat lagat
571734
2018-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här