Bonbonjärer

Bonbonjärer
Bonbonjärer
Bonbonjärer
Bonbonjärer
Bonbonjärer
Bonbonjärer
Bonbonjärer
Bonbonjärer

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

BONBONJÄRER med lock och fat, 1 par, slipad kristall, 1800-talets första hälft, höjd ca 12 cm

Nagg, ett fat lagat

571734

2018-09-18