Porträtt

Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), kopia efter David Beck: Gustaf Horn, olja på duk, ca 72x56 cm
HISTORIK: Originalmålningen hänger på Gripsholms Slott

Ytskador, färgbortfall

571753

2018-09-18