Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), kopia efter David Beck: Gustaf Horn, olja på duk, ca 72x56 cm
HISTORIK: Originalmålningen hänger på Gripsholms Slott
Ytskador, färgbortfall
571753
2018-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här