Dosa silver 1700-tal rokoko

Dosa silver 1700-tal rokoko
Dosa silver 1700-tal rokoko
Dosa silver 1700-tal rokoko
Dosa silver 1700-tal rokoko
Dosa silver 1700-tal rokoko
Dosa silver 1700-tal rokoko
Dosa silver 1700-tal rokoko
Dosa silver 1700-tal rokoko
Dosa silver 1700-tal rokoko
Dosa silver 1700-tal rokoko
Dosa silver 1700-tal rokoko
Dosa silver 1700-tal rokoko

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOSA, silver, 1700-tal, rokoko, tvådelade fack, graverad dekor med rocailler, förgylld, höjd 4 cm, vikt 35 g

Förgyllning med smärre slitage

571754

2018-09-18