Servis meissen lökmönstret
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MEISSEN, matservis, 47 dlr, porslin, "Lökmönstret", bestående av: 12 djupa, 11 mat, 12 assietter, 5 lunch , 5 efterrätt, lövformat fat samt skål, diameter ca 16-27 cm
Merparten 3:e sort, bottenringsnaggar förekommer, slitage
571756
2018-09-20