Servis meissen lökmönstret

Servis meissen lökmönstret
Servis meissen lökmönstret
Servis meissen lökmönstret
Servis meissen lökmönstret
Servis meissen lökmönstret
Servis meissen lökmönstret
Servis meissen lökmönstret
Servis meissen lökmönstret
Servis meissen lökmönstret
Servis meissen lökmönstret

Klubbat för:

5 800 SEK

4 000 SEK

MEISSEN, matservis, 47 dlr, porslin, "Lökmönstret", bestående av: 12 djupa, 11 mat, 12 assietter, 5 lunch , 5 efterrätt, lövformat fat samt skål, diameter ca 16-27 cm

Merparten 3:e sort, bottenringsnaggar förekommer, slitage

571756

2018-09-20