Horst Kerstan vaser Modern keramik och konstglas
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HORST KERSTAN, vaser, 2 st, Tyskland, stengods, ljus samt svart glasyr resp. i oxblod, signerade Kerstan samt en med inpressad monogramsignatur, daterade -86 resp. 1976, höjd ca 18-20 cm
571765
2018-10-28