Horst Kerstan vaser Modern keramik och konstglas

Klubbat för:

1 900 SEK

3 000 SEK

HORST KERSTAN, vaser, 2 st, Tyskland, stengods, ljus samt svart glasyr resp. i oxblod, signerade Kerstan samt en med inpressad monogramsignatur, daterade -86 resp. 1976, höjd ca 18-20 cm

571765

2018-10-28