Hugo Elmqvist bronsvas

Hugo Elmqvist bronsvas
Hugo Elmqvist bronsvas
Hugo Elmqvist bronsvas
Hugo Elmqvist bronsvas
Hugo Elmqvist bronsvas
Hugo Elmqvist bronsvas
Hugo Elmqvist bronsvas
Hugo Elmqvist bronsvas
Hugo Elmqvist bronsvas
Hugo Elmqvist bronsvas

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

150 EUR

HUIGO ELMQVIST, vas, signerad, grönpatinerad brons, reliefdekor, höjd 8,5 cm, diameter 12 cm.

Slitage

571769

2018-09-27