Bägare silver 1800-tal

Bägare silver 1800-tal
Bägare silver 1800-tal
Bägare silver 1800-tal
Bägare silver 1800-tal
Bägare silver 1800-tal
Bägare silver 1800-tal
Bägare silver 1800-tal
Bägare silver 1800-tal
Bägare silver 1800-tal
Bägare silver 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÄGARE med hänklar, silver, England,1775, stämplar samt monogram JKM undertill, höjd ca 11 cm, vikt ca 295 g

Smärre slitage

571775

2018-09-18