Fruktbestick silver & ben England

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRUKTBESTICK, 24 st, silver, 12 knivar & 12 gafflar, skaft av ben, sent 1800-tal, England, längder ca 16 - 19,5 cm

Bruksslitage, vissa skaft med sprickor

571781

2018-09-18