Billy Hellsten Storspov Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BILLY HELLSTEN, "Storspov", signerad och daterad -85, bemålad träfågel, sockel av sten, höjd ca 49 cm, bredd ca 41 cm,

Läs mer

Mindre färgsläpp/nagg/spricka

571786

2018-09-23