Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅKE STRÖMDAHL, bägare, 1 par, sterlingsilver, stämplade firma Hugo Strömdahl, Stockholm 1958, signerade Åke Strömdahl, höjd 5,5 cm, vikt ca 173 g
Ytrepor
571790
2018-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här