Bägare Åke Strömdahl sterlingsilver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE STRÖMDAHL, bägare, 1 par, sterlingsilver, stämplade firma Hugo Strömdahl, Stockholm 1958, signerade Åke Strömdahl, höjd 5,5 cm, vikt ca 173 g

Ytrepor

571790

2018-09-27