Longines fickur i 18 k gudl

Longines fickur i 18 k gudl
Longines fickur i 18 k gudl
Longines fickur i 18 k gudl
Longines fickur i 18 k gudl
Longines fickur i 18 k gudl
Longines fickur i 18 k gudl
Longines fickur i 18 k gudl
Longines fickur i 18 k gudl
Longines fickur i 18 k gudl
Longines fickur i 18 k gudl

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LONGINES, damfickur, 18 k guld, ca 1900-talets början, emaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, ankargång, boett nr. 3777880, diameter 33,4 mm, vikt ca 28,8 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bucklor

571806

2018-09-25