Longines fickur i 18 k gudl
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LONGINES, damfickur, 18 k guld, ca 1900-talets början, emaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, ankargång, boett nr. 3777880, diameter 33,4 mm, vikt ca 28,8 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bucklor
571806
2018-09-25