Gustavsberg Siljablå

Gustavsberg Siljablå
Gustavsberg Siljablå
Gustavsberg Siljablå
Gustavsberg Siljablå
Gustavsberg Siljablå
Gustavsberg Siljablå
Gustavsberg Siljablå
Gustavsberg Siljablå

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVSBERG, 18 dlr, "Siljablå", porslin, 1970-tal, 5 koppar, 7 fat samt 6 assietter, design Margareta Hennix

Bruksslitage

571837

2018-09-20