Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
200 EUR
MATTI SUURONEN, stolar, 2 st, vit glasfiber, lösa svarta läderdynor, höjd 75 cm, bredd 51 cm
Slitage och små skador
571850
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här