Yrjö Kukkapuro
Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
200 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, stolar, 4 st, modell 419, Haimi 1970-tal. Vit akrylsits, ben i förkromat stålrör. Fast sittkudde. Bär tillverkarens etikett. Stapelbara. Bredd 54 cm, sitthöjd 45 cm, höjd 79 cm.
Ställvis slitage
571852
2018-09-22