Yrjö Kukkapuro

Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro

Klubbat för:

35 EUR

200 EUR

YRJÖ KUKKAPURO, stolar, 4 st, modell 419, Haimi 1970-tal. Vit akrylsits, ben i förkromat stålrör. Fast sittkudde. Bär tillverkarens etikett. Stapelbara. Bredd 54 cm, sitthöjd 45 cm, höjd 79 cm.

Ställvis slitage

571852

2018-09-22