Fåtöljer från Kinnarps
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KINNARPS, 1 par fåtöljer, modell "Arriba", klädsel av svart textil, ben av stål, de bakre benen lackerade i grått, samtida, etikettmärkta, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage, benen med repor
571855
2018-09-18