Fåtöljer från Kinnarps

Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps
Fåtöljer från Kinnarps

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KINNARPS, 1 par fåtöljer, modell "Arriba", klädsel av svart textil, ben av stål, de bakre benen lackerade i grått, samtida, etikettmärkta, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage, benen med repor

571855

2018-09-18