Bokhylla björk

Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

BOKHYLLA, omkring 1900, Karl Johan-stil, fanérad med björk, justerbara hyllor, skyltmärkt "Hj Wikström möbelsnickare Stockholm" höjd ca 200, 93x37 cm
PROVENIENS: Tullverket

Zustandsbeschreibung

Nyckel finns, bruksslitage

571863

2018-09-20