Bokhylla björk
Klubbat för:
5 200 SEK
4 000 SEK
BOKHYLLA, omkring 1900, Karl Johan-stil, fanérad med björk, justerbara hyllor, skyltmärkt "Hj Wikström möbelsnickare Stockholm" höjd ca 200, 93x37 cm
PROVENIENS: Tullverket
Nyckel saknas, bruksslitage
571864
2018-09-20