6 st moderna karmstolar

6 st moderna karmstolar
6 st moderna karmstolar
6 st moderna karmstolar
6 st moderna karmstolar
6 st moderna karmstolar
6 st moderna karmstolar
6 st moderna karmstolar
6 st moderna karmstolar
6 st moderna karmstolar
6 st moderna karmstolar
6 st moderna karmstolar
6 st moderna karmstolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 6 st, stomme av stål, karmar av bok, sitsar klädda med beige skinn, 2000-tal, etikettmärkta Inno Interiör AB, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, repor, märken

571867

2018-09-18