Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 6 st, stomme av stål, karmar av bok, sitsar klädda med beige skinn, 2000-tal, etikettmärkta Inno Interiör AB, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, repor, märken
571867
2018-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här