Äldre gravyrer litografier Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÄLDRE GRAVYRER, LITOGRAFIER, TECKNINGAR MM, större parti, Landskap, Stockholmiana, byggnader, porträtt, även senare avdrag, teckningar av bla Gösta Nordblad, varierande mått,
Läs mer
Oramade, i portföljer, fläckar, skador
571877
2018-09-23