Äldre gravyrer litografier Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

ÄLDRE GRAVYRER, LITOGRAFIER, TECKNINGAR MM, större parti, Landskap, Stockholmiana, byggnader, porträtt, även senare avdrag, teckningar av bla Gösta Nordblad, varierande mått,

Läs mer

Oramade, i portföljer, fläckar, skador

571877

2018-09-23