Hörnskåp England 1800-tal
2018-09-20
571885
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖRNSKÅP, England, 1800-talets början, mahognyfanér, glas med spröjs, höjd ca 90, 72x40 cm
Repor, märken, slitage