Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKBORD, s.k. Butlers Tray, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, lös undre del, fällbara klaffar, mahogny, märkt Bevan Funnell England, höjd ca 55, 119x89 cm
Slitage, fläckar
571891
2018-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här