Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, s.k. Butlers Tray, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, lös undre del, fällbara klaffar, mahogny, märkt Bevan Funnell England, höjd ca 55, 119x89 cm

Slitage, fläckar

571891

2018-09-20