Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, konstläder, 1900-talets slut, Engelsk stil, benställning i mahogny, pärlsprikad, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, repor
571904
2018-09-20