Bertil Vallien Färglitografi

Bertil Vallien Färglitografi
Bertil Vallien Färglitografi
Bertil Vallien Färglitografi
Bertil Vallien Färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938): komposition, signerad, numrerad 236/240, färglitografi, ca 46x64 cm

571912

2018-09-25