Skål med figuriner

Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner
Skål med figuriner

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL med figuriner, 1900-tal, porslin, handmålad, märkt PMP undertill, höjd ca 43 cm

Nagg

571914

2018-09-18