Fåtöljer från 1800-talets slut

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER/KARMSTOLAR, 1 par, blandstil, 1800-talets slut, målade i grått, klädda med ljust tyg, sitthöjd 40 cm

Senare målade, bruksslitage, smärre färgbortfall, tyget solkigta, ett dekorelement saknas

571917

2018-09-18