Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, klaffmodell, furu, rund modell, två klaffar, 1900-talets början, höjd 75, Ø ca 105 cm, hopfällt ca 105 x 33,5 cm
Orangrepp nedtill, slitage
571926
2018-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här