Runt klaffbord

Runt klaffbord
Runt klaffbord
Runt klaffbord
Runt klaffbord
Runt klaffbord
Runt klaffbord
Runt klaffbord
Runt klaffbord
Runt klaffbord
Runt klaffbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, klaffmodell, furu, rund modell, två klaffar, 1900-talets början, höjd 75, Ø ca 105 cm, hopfällt ca 105 x 33,5 cm

Orangrepp nedtill, slitage

571926

2018-09-18