Sven Engström och Gunnar Myrstrand Royal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Royal", skåp, fanerat i teak, för AB Skaraborgs Möbelfabrik, Tibro, höjd ca 155, 110x45 cm, nyckel (1) medföljer

Slitage, smärre ytmärke

571936

2018-09-20