Skåp Ulferts

Skåp Ulferts
Skåp Ulferts
Skåp Ulferts
Skåp Ulferts
Skåp Ulferts
Skåp Ulferts
Skåp Ulferts
Skåp Ulferts
Skåp Ulferts
Skåp Ulferts
Skåp Ulferts
Skåp Ulferts

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

ULFERTS, skåp, fanerat i teak, kantlister och ben i betsad bok, 2 lådor samt dörrpar, insides vitlackerade hyllplan, etikettmärkt, nyckel finns, höjd ca 109 cm, 122 x 93 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, främre övre kantlisten med lagning

571938

2018-09-18