Skåp Ulferts
Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
ULFERTS, skåp, fanerat i teak, kantlister och ben i betsad bok, 2 lådor samt dörrpar, insides vitlackerade hyllplan, etikettmärkt, nyckel finns, höjd ca 109 cm, 122 x 93 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, främre övre kantlisten med lagning
571938
2018-09-18