Kafferservis silver

Kafferservis silver
Kafferservis silver
Kafferservis silver
Kafferservis silver
Kafferservis silver
Kafferservis silver
Kafferservis silver
Kafferservis silver
Kafferservis silver
Kafferservis silver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, 1800-talets andra hälft, Stockholm otydlig stämplar, sockertång Ryssland, kaffekannans höjd 30 cm, totalvikt ca 1280 g

Bucklor

571973

2018-09-20