Skåpöverdel 1800-tal

Skåpöverdel 1800-tal
Skåpöverdel 1800-tal
Skåpöverdel 1800-tal
Skåpöverdel 1800-tal
Skåpöverdel 1800-tal
Skåpöverdel 1800-tal
Skåpöverdel 1800-tal
Skåpöverdel 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅPÖVERDEL, betsad ek, spegeldörrar med bakomvarande hyllor och lådor, 1800-tal, höjd ca 86, 114 x 29 cm

Åldersrelaterat slitage

571977

2018-09-19