Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i flertalet träslag, beslag i mässing, dekor av intarsia, höjd ca 78, 100x63 cm
Ytskador
571980
2018-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här