Skrivbord Louis XV-stil

Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i flertalet träslag, beslag i mässing, dekor av intarsia, höjd ca 78, 100x63 cm

Ytskador

571980

2018-09-19