Taklampa
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAKLAMPA, förkromad plåt med glasprismor, etikettmärkt "Kaoyi Ktb-300A", 1900/2000-tal, höjd ca 55, Ø 50 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, ej funktionstestad
571981
Päivämäärä:
2018-09-19